Чому варто розпочати працю у Польщі?

Робота в Польщ.

Польща пропонує величезні можливості розпочати добре оплачувану роботу в різних галузях. Робота і життя у Польщі є дуже доброю перспективою для громадянина України, який шукає роботу за межами власної країни.


Після вступу Польщі у 2004 році до Європейського Союзу суспільство почало відчувати  значне покращення якості життя, а економіка - справжній розвиток. Завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу та належному управлінню одтриманими фондами повстали і повстають надалі численні дооги, автостради, аеропорти, будівлі громадського використання, наукові та дослідницькі об΄єкти. Згідно з європейськими стандартами модернізовано існуючу інфраструктуру: школи, вищі навчальні заклади, лікарні, поліклініки, управління державної адміністрації, автомобільний та залізничний транспорт. Завдяки своїй привабливій пропозиції Польща зацікавила численних закордонних інвесторів, які заінвестували в будівництво важкої та легкої промисловості, розвиток торгівлі та бізнесу. Багато відомих в цілому світі фірм відкрило у Польщі свої заводи та магазини. Стрімко розвивається сільське господарство, процеси модернізації та розвиток якого розпочались багато років перед тим, як Польща увійшла до Європейського Союзу. Одночасно завдяки фінансовій допомозі ЄС польське село невпізнанно змінилось. Освоєно ті сільські території, які багато років не використовувались для сільськогосподарських потреб. Такий динамічний розвиток господарства вимагає багатьох нових працівників.
Робота в Польщі для українців.
 
🗸 Польща серед усіх країн-членів Євросоюзу веде найліберальнішу іміграційну політику стосовно громадян України.

🗸 Еміграція польських працівників різних спеціальностей до країн Європейського Союзу створює можливість для громадян України. Існує багато позитивних причин, з яких український працівник є привабливим для польського працедавця.

🗸 Культурний і мовний бар΄єр між Польщею та Україною є незначним у порівнянні  різниці між Україною і, наприклад, Федеративною Республікою Німеччини чи Францією.

🗸 Зараз бракує працівників у промисловості, вугледобувній галузі, на будові, в гастрономіїї, туристиці, транспорті, сільському господарстві, торгівлі, охороні здоров΄я та у сфері послуг.

🗸 Польща може бути першим етапом на дорозі до інших країн ЄС. Перебуваючи у Польщі  український працівник може навчатись у школах, закінчувати курси, вивчати мови та здобувати досвід. Отримавши карту постійного перебування у Польщі, громадянин України може вільно пересуватись країнами Європейського Союзу.
Не чекай... 
Відправити своє резюме до нас!
POLSKO-UKRAIŃSKA AGENCJA PRACY Sp. z o.o.

ul. Katowicka 115
41-500 Chorzów
Tel. +48 603 908 970
E-mail: rekrutacja@polskaagencjapracy.com.pl


Copyright © Polsko-Ukraińska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone