Чому варто скористатись нашими послугами?


Працівники Польської Агенції Праці визнають принципи, що у повсякденних діях завжди слід мати на меті добро кандидатів, котрі вирішили нам довіритись. Це люди творять фірми, будують будинки, відкривають щораз більше. Тому нам залежить на тому, щоб наслідком наших дій було остаточне задоволення людей, котрі вирішили нам довіритись і за нашим посередництвом шукати роботу у Польщі.


Ми не застосовуємо подвійних стандартів, як інші рекрутингові агентства з Польщі. Ці фірми на своїх сайтах обіцяють багато, однак не багато з цих обіцянок є правдою. Найобурливішим є той факт, що зовсім інакше змальовуються проблеми на україномовних сайтах призначених для працівників, а зовсім інакше на польськомовних, призначених для працедавців. На сайтах двох великих польських рекрутингових фірм призначених для українських користувачів можна прочитати, що українці, тобто Ви, є добрими працівниками, котрим пропонується гнучкий графік роботи, підтримка, допомога і безпека. Натомість на сайтах призначених для польських працедавців українських працівників описується вже інакше, як дешеву, важко працюючу робочу силу, яка готова прийняти найнижчу винагороду.
Робота в Польщі для українців
Робота в Польщі
Не є також правдою те, що польські агенції праці не стягуюють з працівників жодних оплат. Часто оплати є приховані стягують їх, наприклад, з винагороди працівника або інформують про них лише після приїзду на місце працевлаштування. В Польській Агенції Праці кожен працівник завжди отримує повну винагороду, оскільки ми вважаємо, що це його важко зароблені гроші!

Польська Агенція Праці до кожного з Вас підходить індивідуально. Ми оцінюємо освіту, досвід, вміння і схильність таким чином, щоб спрямувати даного кандидата на належне для нього місце праці Наприклад для тих з Вас, хто має проблеми з польською мовою, організуємо пришвидшені мовні курси. Для когось, хто має великий досвід в даній професії, але не підтверджений освітою або сертифікатом, який вимагається в даний час, ми організуємо навчання і екзамени у Польщі.

Кожного громадянина України, котрий вирішить шукати роботу за посередництвом Польської Агенції Праці ми супроводжуємо так довго, як довго ми йому потрібні. Ведемо його крок за кроком через наступні етапи рекрутації, допомагаємо заповнювати всі необхідні документи пов’язані з виїздом і легальною роботою в Польщі. Навіть тоді, коли особа, яка працює за вказівкою Польської Агенції Праці втратить свою роботу через причини  від неї незалежні, ми гарантуємо всіляку допомогу в знайдені нової роботи.
Не чекай... 
Відправити своє резюме до нас!
POLSKO-UKRAIŃSKA AGENCJA PRACY Sp. z o.o.

ul. Katowicka 115
41-500 Chorzów
Tel. +48 603 908 970
E-mail: rekrutacja@polskaagencjapracy.com.pl


Copyright © Polsko-Ukraińska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone