Як ми працюємо?


Ми з Вами на зв΄язку постійно підтримуючи, радячи і допомагаючи. У всіх наших діях, які ми робимо з метою підтримки еміграції українських громадян до Польщі, ми є чесними і ретельними. Ми знаємо, що нашим завданням є допомога громадянам України.


Ми дуже активно шукаємо на польському ринку підприємства та інституції, які потребують працівників, також іноземців. Ми робимо все, щоб показати польським фірмам переваги зайнятості громадян України. Таким чином ми здобуваємо посади, попередньо призначені  виключно для громадян Польщі. Працьовитість, порядність та солідність українських працівників є загально відомі серед польських працедавців. Завдяки цьому українські працівники цінуються на польському ринку праці. На деяких підприємствах шукають громадян України для зайняття вільних вакансій, бо вважають  це найкращим рішенням.

Одночасно ми постійно розвиваємо свої контакти, беручи участь в міжнародних торгах праці, щоб постійно актуалізувати наші пропозиції і таким чином  мати змогу пропонувати громадянам України добре оплачувані місця праці у багатьох галузях : промисловості, вугледобувній галузі, будівництві, гастрономії, туризмі, транспорті, сільському господарстві, торгівлі, охороні здоров΄я, домашнього персоналу (домробітниці, няні) а також у сфері послуг.
Робота в Польщі для українців
Робота в Польщі
Дуже важливим для нас є процес пошуку та рекрутингу працівників на українському ринку. Кожного з Вас ми інформуємо про те, з чим пов΄заний виїзд до Польщі, якими є процедури, кошти і вигоди. Ми знаємо, що добра співпраця і чіткий зв΄язок сприяють кращому розумінню всіх проблем.

Завдяки своїй великій кваліфікації працівники Польської Агенції Праці надають професійну допомогу, щоб ця процедура була для Вас якнайпростішою та якомога менш обтяжливою. Ми заповнюємо документи, відповідаємо на питання, даємо поради. Ми також готуємо майбутньому працівникові  добрі умови життя там, де він буде працювати.
Не чекай... 
Відправити своє резюме до нас!
POLSKO-UKRAIŃSKA AGENCJA PRACY Sp. z o.o.

ul. Katowicka 115
41-500 Chorzów
Tel. +48 603 908 970
E-mail: rekrutacja@polskaagencjapracy.com.pl


Copyright © Polsko-Ukraińska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone