Хто ми?


Польська Агенція Праці забезпечує високоякісну допомогу громадянам України, котрі шукають роботу та кращого життя за межами своєї країни. Ми шукаємо працівників для фірм різних галузей - послуг, торгівлі та промисловості, які працюють у Польщі.


Наш колектив - це люди, які багато років працюють в агенціях з працевлаштування. Зараз з нами працюють фахівці з міграційного права, маркетингу та управління. Ми поєднали наш досвід і кваліфікацію, щоб створити професійно керовану та організовану агенцію працевлаштування. Багаторічний досвід, постійне підвищення індивідуальної кваліфікації та участь в галузевих конференціях дає нам можливість реалізувати навіть дуже вимогливі доручення.

Ми ніколи не забуваємо, що найважливішими для нас є люди. Реалізуючи навіть найскладніші завдання, ми завжди дбаємо про добро наших кандидатів. Це завдяки українським працівникам, котрі хочуть працювати у Польщі, ми можемо реалізувати кожне завдання. Тому крім дій, зв`язаних з рекрутингом, таких як перевірка кандидатів та їхньої кваліфікації щодо планованої роботи, ми пропонуємо всіляку допомогу пов`язану з еміграцією, легалізацією працевлаштування та початком нового життя у Польщі. Ми розв`язуємо усілякі проблеми, які можуть постати на шляху громадянина України підчас легального працевлаштування у Польщі.
Робота в Польщі для українців
 
🗸 Всі наші пропозиції праці походять від перевірених, ретельних працедавців. Нашими клієнтами є різні фірми в галузях послуг, торгівлі та промисловості, більші та менші, але завжди вони мають бездоганну репутацію.

🗸 Для всіх наших працівників з України ми організуємо проживання, соціальну та медичну турботу. Завдяки нашій праці, допомозі та професійній турботі все стає простим !!!

🗸 Польська Агенція Праці має сертифікат, який посвідчує запис в Національному Реєстрі Агенцій Працевлаштування за номером 13719.
Не чекай... 
Відправити своє резюме до нас!
POLSKO-UKRAIŃSKA AGENCJA PRACY Sp. z o.o.

ul. Katowicka 115
41-500 Chorzów
Tel. +48 603 908 970
E-mail: rekrutacja@polskaagencjapracy.com.pl


Copyright © Polsko-Ukraińska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone