Послуги для працівників

Робота в Польщ.

Нашою метою є надання можливості знайдення роботи у Польщі кожному громадяниу України, який до нас звернеться. До кожного з Вас ми ставимось винятково.


Завдяки професійній рекрутації ми можемо представити майбутнього працівника найкращому працедавцю. Ми постійно аналізуємо польський ринок праці, утримуємо і налагоджуємо нові ділові контакти з підприємствами, що дає нам можливість пропонувати Вам добре оплачувані місця праці в різних галузях економіки.

Завдяки професійному рекрутингу ми здатні оцінити, на якій посаді даний кандидат має шанси розпочати роботу в Польщі та який працедавець буде для кандидата найкращим. Крім того ми аналізуємо актуальний стан заробітків в тій галузі економіки, в якій кандидат хоче працювати. Ми знаємо, що нашим завданням є надання ретельної інформації. Ми солідні та професійні, завжди маємо актуальну інформацію. Ми завіряємо, що завжди нашою метою є знайдення легальної роботи для кожного громадянина України, який до нас звертається.

Коли кандидат позитивно пройде всю процедуру рекрутингу і буде схвалений працедавцем, тоді Польська Агенція Праці пропонує повну допомогу з іміграційного права. Ми радимо, яку форму перебування у Польщі вибрати так, щоб вона була відповідною для даного працівника. Також після того, як Ви почнете працювати, ми допомагаємо при появі правових проблем. Якщо Ви будете підписувати угоду про працю безпосередньо з підприємством, де будете працювати, тоді наш юрист буде дбати про те, щоб її записи були для Вас корисними. Ми ніколи не залишимо Вас без допомоги, коли з΄явиться якась проблема.
Робота в Польщі для українців.
 
Польська Агенція Праці прекрасно розуміє яким важким і складним є залагоджування багатьох організаційних справ пов΄язаних з отриманням візиб дозволу на перебування і легальну роботу в Польщі. Тому всім громадянам України, котрі вирішили скористатись послугами Польської Агенції Праці ми пропонуємо повну допомогу в такому діапазоні:

🗸 Залежно від пропозиції праці ми є посередниками у винаймі квартири або самі гарантуємо розквартирування  поблизу місця роботи.

🗸Організовуємо у Польщі курси польської мови, які дозволять швидко і легко  вивчити мову .

🗸 Організовуємо професійні курси та навчання спрямовані на здобуття громадянином  України  кваліфікації та відповідних сертифікатів потрібних, щоб почати роботу.

🗸 Ми гарантуємо постійний контакт з представником Польської Агенції Праці, котрий допоможе у розв΄язанні  щоденних проблем, які можуть з΄явитись під час роботи і перебування у Польщі.

🗸 Ми допомагаємо всім, хто розпочав роботу за нашим посередництвом. Допоможемо у всіх діях,спрямованих на переселення до Польщі членів              їхніх сімей. До кожного нового кандидата,який зголошується за рекомендацією вже знаної нам особи, у нас привілейоване ставлення.
Не чекай... 
Відправити своє резюме до нас!
POLSKO-UKRAIŃSKA AGENCJA PRACY Sp. z o.o.

ul. Katowicka 115
41-500 Chorzów
Tel. +48 603 908 970
E-mail: rekrutacja@polskaagencjapracy.com.pl


Copyright © Polsko-Ukraińska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone